Kāzu pasākums

Ja kādam intresē un ir aktuāli:

bezmaksas kāzas pasākums 1.martā plkst. 14:00 – 18:00 Baltic Beach Hotel, Jūrmalā Jūras iela 23/25

Kazas-BalticBeachHotel-raksts.jpg - 105 KB

Informācija un attēls ņemti no šejienes

Lai kāzu rīkošana kļūtu vēl patīkamāka, apmeklētājiem būs iespēja izmantot īpašos piedāvājumus no Baltic Beach Hotel un vairākiem sadarbības partneriem – dekorētājiem, juvelieriem, māksliniekiem u.c.
Paredzēta krāšņa kāzu tērpu modes skate, kas palīdzēs līgavām izvēlēties tīkamāko kleitu. Lai savā kāzu dienā izskatītos žilbinoši, topošās sievas ir arī laipni aicinātas saņemt stilista un vizāžista vērtīgus padomus lieliska tēla radīšanai.
Viesi varēs laimēt vērtīgas balvas dažādos konkursos, bet banketu ēdienkartes un tortes degustācijās – izvēlēties visgardāko kāzu mielastu.
Vakara gaitā būs atvērti restorāni, banketu zāles, SPA kabineti un īpaši jaunlaulātiem piemērotie luksusa numuriņi. Kā zināms, pēc emocijām bagātām svinībām jaunlaulātajiem ir ļoti nepieciešams laiks divatā. Viens no labākajiem veidiem, kā atjaunot spēkus un izbaudīt divvientulību, ir romantiska atpūta SPA centrā. 1.martā viesi būs laipni aicināti apskatīt īpaši romantisku istabu Kleopatra un grezno ūdens relaksācijas zonu the Garden, kur jaunais pāris var atslābināties pēc kāzu svinībām vai noskaņoties savai svarīgākajai dienai.
Lai iemūžinātu jaukās atmiņas par pasākumu, viesi būs aicināti apmeklēt improvizētu fotosalonu.
Par pasākuma svinīgu noskaņojumu parūpēsies slaveni mūziķi, savukārt oriģinālas idejas kāzu dejai tiks demonstrētas Valda Škutāna deju skolas meistarklasēs.
Ieeja – bez maksas.

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s