Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā by Inta Blūma

Īsumā: Jāizlasa katrai sievietei un katrā dzīves posmā. 🙂

 

ab83ee6c128c9e143149ff1a57b8d490

vairāk info autores mājaslapā

 

Saprotu, kādēļ citi novērtē kā fantastisku un citi – kā galīgi nekam nederīgu.
Šaj grāmatai ir jābūt gatavai. Jābūt atvērtam.
Jā, ir daudz, kas konkrētā brīdī liek spuroties pretī izlasītajam un novērtēt negatīvi, bet uztverot mierīgi un apdomājot, tu saproti, ka vai nu jau esi tam garām, vai nu tāds brīdis nav pienācis (un varbūt arī nepienāks!) un varbūt šobrīd tas nav aktuāli tev, bet paveroties apkārt, saproti, KAM varētu būt aktuāli.
Autore jau saka, ka viņa nevienam neko neuzspiež. Un, manuprāt, kā jau visas psiholoģiska tipa grāmatas – katram ir jāmāk izvērtēt cik noderīgi un labi šis konkrēti būs tev.
Katram ir jāizvērtē, ko ir gatavs šobrīd pieņemt un paņemt sev: kāds pārņems kaut ko vārds-vārdā, kāds paņems pamatdomu, kāds interpretēs pilnīgi pa savam, kāds nepaņems neko – bet konkrētā brīdī, tieši tas būs vajadzīgs.

Nesaku, ka tagad skriešu kaut ko kardināli mainīt savā dzīvē, – nē. Esmu sapratusi, ka daudz ko esmu intuitīvi darījusi tā, kā nepieciešams man dziļākā līmenī, jau iepriekš savā dzīvē un esmu tikusi augstāk. Sastapu arī daudz pretrunu ar manām šī brīža iekšējām izjūtām. Bet uztvēru to atvērti – ar domām, ka vai nu šis būs mans izņēmums (jo visi nav pilnīgi vienādi un ir arī dažādi izņēmumi), vai nu jau kaut kad/kaut kā esmu tam tikusi pāri, vai arī neesmu līdz tam nonākusi/izaugusi. Ieguvu daudz iedvesmas un idejas, un daudz sava turpmāka ceļa norāžu. Sapratu arī to, kas būtu tas, ko varētu vēl darīt, ko izmainīt, lai būtu vēl labāk un vieglāk. Šis bija arī atgādinājums, ka vajag arī uz kādu mirkli piebremzēt un paskatīties apkārt. Atgādinājums – mīlēt sevi un savu vīru vēl vairāk. 🙂

Zinu, ka pēc kāda laika (nezinu cik īsa vai gara laika posma) pārlasīšu šo grāmatu vēlreiz.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s