Par mani, mums un blogu

FOTOSveiki!

Mani sauc Kristīne. Man ir 27 gadi.

Esmu īsts vasaras bērns – saules un siltuma mīle.

Esmu lauvas zīmē dzimusi, kas dod savu iezīmi raksturam. Bet to maigāku padara dzimšana kazas gadā.

Kā ikviens no mums, esmu īpaša un neatkārtojama.

Dzīvoju Latvijā. Esmu Kurzemniece. Pasaulē nācu Priekulē. Pirmajos dzīves mēnešos dzīvoju Talsos un Mērsragā, tad visilgāk Liepājā un Grobiņā – līdz vidusskolas beigām. Ar studiju sākšanos dzīvesvieta nomainījās uz galvaspilsētu – Rīgu. Bet dzīve tomēr atkal sagriezusies kājām gaisā un pēdējā studiju semestrī pārcēlos atpakaļ uz Liepājas pusi – precīzāk uz Grobiņas novadu, Grobiņas pagastu –  uz mīļotā vīrieša dzimtajām mājām – Dambenieki.

Esmu latviete, bet manās dzīslās plūst arī citu tautu asinis un es lepojos ar to, jo tas mani ir veidojis par to, kāda es esmu. Kāda tad ir recepte, lai izveidotu šādu burvīgu sievieti? Lūk , šāda: 3/8 latviešu asiņu, 1/8 – baltkrievu, 1/4 – krievu, 3/16 – ukraiņu un 1/16 poļu dižciltīgo asiņu un visu sajaukt ar mīlestību :))

Man ir kupla ģimene un plašs radu loks. Taisot ciltskoku – izzināts 7 paaudzēs. Ļoti ceru, ka būs iespēja izpētīt plašāk un dziļāk.

Savai ģimenei esmu –  meita mammai, mazmeita vecvecākiem, mazmazmeita vecvecvecākiem, māsasmeita mammas māsai un krustmeita krustvecākiem, esmu māsīca divām burvīgām dvīņu māsiņām, otrās, trešās un ceturtās pakāpes māsīca daudzām radu meitenēm un daudziem radu puikām utt.

Esmu sieva savam burvīgajam vīram Raivo.  Un līdz ar to arī vedekla vīramātei un vīratēvam.

Esmu bijusī Latvijas Universitātes Fizikas un Matemātikas fakultātes Optometrijas un Redzes zinātnes nodaļas studente. Esmu ieguvusi profesionālo maģistra grādu klīniskajā optometrijā un optometrista kvalifikāciju.

Un strādāju pilnā slodzē optikā SIA Vision Express Baltija no 2011.gada 1.jūlija un SIA Optometrijas centrs Optio optikā no 2015.gada 1.marta par optometristi. Šobrīd – Liepājā. Esmu sertificēts primārais redzes aprūpes speciālists, jo pēc augstskolas beigšanas iestājos LOOA un ieguvu asociācijas optometrista sertifikātu. Regulāri papildinu savas profesionālās prasmes un zināšanas dažādos kursos un semināros Latvijā, tostarp biju uz 3 dienu starptautiskām apmācībām Londonā 100% Optical izstādē 2015. gada februārī. Ieguvu arī iemaņas apmācību vadīšanā citiem optometristiem savā darba vietā. 2016. gada 11.novembrī ieguvu autovadītāju apliecību.

Turklāt veiksmīgi sadraudzējos ar Futurelearn.com vietni, kurā var iziet online kursus dažādās jomās un dažādās universitātēs – ja nav nepieciešams sertifikāts, tad apmācības ir par brīvu, bet, veiksmīgi nokārtojot gala testu, par saprātīgu samaksu var iegūt arī sertifikātu.

Pēc gada atpūtas no lielā studiju procesa: 2016. gada vasarā pieņēmu jaunu izaicinājumu, kā rezultātā ar šī paša gada septembrī uzsāku studijas Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē pilna laika klātienē inženierzinātņu doktora grāda iegūšanai studiju programmā „E-studiju tehnoloģijas un pārvaldība”. Mēģināšu attēlot savu studiju un pētījumu gaidu bloga sadaļā PhD dzīve .

Tā 4 gadus būs jāveltī studijām, bet vēl ir tik daudz plānu citās jomās! 🙂

Vairāk par darba un izglītības gaitām – manā LinkedIn profilā.

Esmu sieva uz pilnu slodzi burvīgam vīrietim. Mums ir fantastiskas attiecības. Tauriņi vēderā lido no pirmās vēstules un esmu iemīlējusies līdz ausīm jau  10  gadus – no mūsu pirmā skūpsta pavasara vējos. Esam kopā jau vairāk nekā 11 gadus – no mūsu otrā pirmā skūpsta rudens lietū. Un ar katru dienu mīlestība arvien pieaug un pieņēmas spēkā. Kā saka mans burvīgais vīrs – mums ir mūžīgais rozā briļļu periods 😀

Tātad…mums izdevās īstenot savu sapni par burvīgām kāzām…2015.gada 12.novembrī svinējām savas mīlestības svētkus iestūrējot laulības ostā mūsu kopābūšanas 8 gadadienā..nu esmu mainījusi arī uzvārdu un statusu… Mrs Kristīne Mackare… 🙂

…šobrīd lūdzam visiem visuma spēkiem dot mums svētību uz bērniņiem, jo mēs abi vienmēr esam sapņojuši par lielas ģimenes izveidi…un tad būšu arī  – māte 🙂

Bet pagaidām esam vecāki diviem kaķīšiem: runčukam Murim, kas ir 5 gadu  vecs (dzimšanas diena aprīlī) un kas ir kopā ar mums no 2012.gada jūnija sākuma un kaķene Tigra, kas ir apmēram 4 gadus veca (dzimšanas dienu diemžēl nezinām, jo kaķītis mums nāk no labām rokām, bet ir bijis ielas kaķītis) un kas ar mums ir no 2013.gada decembra otrās puses.

Tā kā pārcēlāmies dzīvošanai vīra vecāku lauku mājā ar saimniecību, lai varētu sniegt vismaz nelielu palīdzību vecākiem, tad paralēli darbam savā profesijā un studiju noslēgumam, bija jāsāk apgūt jaunas iemaņas saimniekošanai saimniecībā. Un kurš var iedomāties, ka vienmēr koptā optometriste augstpapēžu kurpēs, kas veic redzes pārbaudi, māk arī slaukt govis un ikdienā rušinās pa dobēm un veic citus dārza un lauku darbus? 🙂

Līdz ar to mums apkārt ir arī citi dzīvnieciņi: vecs vīra runcis Puka, rotvelleri Made un Amors, ķēdes suns Eiro, vistas un gotiņas 🙂

Papildus tam esmu sapņotāja un radošs cilvēciņš, reizēm arī ideju ģenerātore.

  • Rakstu dzeju. Kādreiz vairāk, jo bija vairāk laika ļauties domu lidojumam. Iespējams, ka blogā tos nopublicēšu. Ir sapnis uzrakstīt arī kādu grāmatu – mūsu mīlestības stāstu.
  • Patīk zīmēt un gleznot, lai gan ļoti maz izdodas pēdējos gados.
  • Šobrīd veltu brīvo laiku dažādiem rokdarbiem – īpaši tamborēšanai. Ļoti patīk kaut ko veidot – no papīra, pērlītēm, konfektēm, spīgulīšiem un citiem materiāliem. Sāku arī uzlabot savas aušanas un Latvisku rakstu jostu celošanas prasmes.

Tādēļ noteikti šajā blogā varēsiet ieskatīties manā D.I.Y. pasaulē.

Vēl interesē ezotērika, astroloģija, numeroloģija, maģija, sapņi, Taro kārtis u.c.

Ik vienā brīvākā laika sprīdī patīk nodoties grāmatu valdzinājumam un doties uz fantāzijas pasauli caur grāmatām. Jo ir  arī tāds teiciens: lai atrastu visas atbildes, ir jāizlasa desmit grāmatas, bet, lai atrastu šīs desmit, ir jāizlasa tūkstotis. Manis izlasītās grāmatas var apskatīt manā profilā goodreads.com.

Šobrīd arī cenšos dzīvot veselīgāk un aktīvāk. No rītiem, pirms darba 2x nedēļā dodos uz sporta zāli uz personīgo treniņu ar fitnesa treneri. Cenšos nodarboties arī ar citām sportiskām aktivitātēm: peldēšanu baseinā no rītiem pirms darba un ar vīru ziemā cenšamies doties slidot un siltās un saulainās brīvdienās doties izbraukumā ar skrituļslidām.

Daudzi brīnās, kur es ņemu laiku un spēku to visu izdarīt? Bet jau no skolas laika esmu apguvusi to, ka jo vairāk cilvēks dara, jo vairāk spēj paveikt. Tādēļ nebaidos un ejot uz priekšu pieņemu jaunus izaicinājumus.

Ir arī liela vēlme palīdzēt citiem, bet vēl laikam neesmu sastapusies ar to īsto aicinājumu vai arī vēl nav pienācis īstais laiks. Ceru, ka tuvākajā laikā sasniegšu tādu dzīves līmeni, ka varēšu materiāli palīdzēt ne tikai saviem vecākiem un bērniem, bet arī citiem.

Ir vairāki manis iepriekš-veidotie blogi, kas ir bijuši par dažādam atšķirīgām tēmām un rakstīti vairāk jauniešu vecuma trakumā. Šobrīd vairāk lietoju savu Instragram profilu, lai dalītos ar ikdienu.

 

Šis, sestais blogs, Kristijas pasaule ir

..vieta, kur izpausties..vieta, kur dzīvot domām, sapņiem, cerībām…vieta, kur mīt arī realitāte un ikdiena…vieta, kur rodas un glabājas idejas un D.I.Y. darbiņi, kur brīvais laiks tiek veltīts hobijiem…vieta, kur visam pa vidu dzīvo stipra mīlestība…vieta, kur izplānojās sapņu kāzas…vieta, kur radošums satiekas ar zinātni un tehnoloģijām…

cerams, ka izdosies izveidot tādu, kā visu blogu apvienojumu..

Ar mīlestību,

bloga autore Kristīne

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s